تبلیغات
عکس ریزان | گالری خفن ترین عکس های ایران و جهان - طرح جدید سیم کارت هدیه ایرانسل+طرح های تشویقی+از ۲۳ بهمن تا 19 اسفند

طرح جدید سیم کارت هدیه ایرانسل+طرح های تشویقی+از ۲۳ بهمن تا 19 اسفند

نویسنده : عکاس پنجشنبه 12 اسفند 1389 03:16 ب.ظ  •   

طرح سیم کارت هدیه ایرانسل به همراه طرح های تشویقی ... از ۲۳ بهمن تا ۱۹ اسفند ٨٩ ! 

   ۵ محصول رایگان ویترین ایرانسل!
بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان یک ماهه (پستچی ایرانسل)!
  ۱۰۰پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان یک ماهه!
 ۵۰۰ کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه!

برای دریافت سیم کارت هدیه ...

                                   به ادامه مطلب بروید
- تکمیل ثبت نام
۲- ارسال مدارک به ایرانسل

۳- برقراری نخستین تماس
۴- ارسال پیام کوتاه بدون متن به ۲۱۱۲ و بعد ۲۱۱۵
برای اینکه حائز شرایط دریافت سیم کارت هدیه شوید، کافیست در فاصله ۲۳ بهمن تا ۱۹ اسفند ۸۹ پس از تکـمیل ثبت نام و ارسـال مـدارک (کپی کارت ملی) به ایرانسل، نخستین تماس را از سیم کارت خریداری شـده برقرار نمـایید. همچـنین می بایست در همین فاصـله، ابتدا یک پیام‌کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به ۲۱۱۲ بفرستید. به این ترتیب، کد پستی ای که در سیستم ایرانسل برای پرونده شما ثبت شده است، برایتان از طریق پیام کوتاه ارسال می‌گردد. این کد را حتماً کنترل کنید تا با کد پستی ۱۰ رقمی که در قبوض تلفن، آب، برق یا گاز درج می‌شود، یکسان باشد، زیرا این کد نشان دهنده نشانی محـلی است که سیم کارت هدیه به آن ارسال خواهـد شـد. بنابراین، در صورتیکه کد پستی صـحیح بود، برای تأیید آن، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به  ۲۱۱۵ بفرستید؛ به این شکل، کد پستی محلی را که سیم کارت هدیه باید به آن ارسال شود، به ما اعلام می کنید. اگر کد دریافتی صحیح نبود، سریعاً به محل خریداری سیم‌کارت تان مراجعه کرده، کدپستی را تصحیح و مراحل ذکر شده را دوباره تکرار کنید.
 • در صورتیکه حداکثر تا ۳۰ روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس را از سیم کارت هدیه برقرار ننمایید، این سیم کارت باطل می شود!
 • سیم کارت هدیه دارای  ۲ هزار ریال اعتبار اولیه (شامل ۳٪ مالیات بر ارزش افزوده) است.
 • سیم کارت هدیه کاملاً رایگان بوده و جهت دریافت آن نیازی به پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌ای نیست.
 • توجه فرمایید ارائه نشانی دقیق و کد پستی ۱۰ رقمی صحیح (که در قبوض تلفن ثابت، آب، برق یا گاز ثبت می‌شود) الزامی است؛ چرا که سیم کارت های هدیه، تنها از طریق پست و مطابق کد پستی ارائه شده از سوی مشترک، به نشانی محل سکونت وی ارسال می گردد.
 • توجه فرمایید، ارائه کپی مدرک شناسایی معتبر (کارت ملی) با درج شماره همراه ایرانسل روی آن جهت تکمیل ثبت نام، الزامی است.
 • توجه فرمایید چسباندن برچسب سیم‌کارت (موجود در بسته راه اندازی سیم‌کارت‌های ایرانسل) بر روی کپی مدرک شناسایی و همچنین در محل تعیین شده روی فرم ثبت نام (محل الصاق برچسب) موجب تسریع در تکمیل ثبت نام شما می شود.
 • هنگام دریافت سیم کارت هدیه، ارائه اصل مدرک شناسایی معتبر مالک سیم کارت الزامی است.
 • پس از انجام مراحل تأیید کد پستی، سیم کارت هدیه به نشانی مـربوط به آن کد ارسـال می گردد. در صـورتیکه پس از ۲ بار مراجعـه مسوول اداره پست برای تحویل سیم کارت هدیه، در مـحل حضور نداشته باشید، سـیم کارت هدیه شـما به مناطق پـست (در تهران) و یا دفتر مرکـزی پسـت (در شهرستانها) ارجاع داده می شود. در این حالت نیز مالک سیم کارت می بایست تا پیش از پایان مهلت ۳۰ روزه از زمان تکمیل ثبت نام با اصل مدرک شناسایی معتبر برای دریافت سیم‌کارت مراجعه کرده و پس از دریافت سیم‌کارت آن را فعال نماید. در غیر اینصورت، سیم‌کارت هدیه باطل می شود.
 • سیم کارت هدیه به صورت خودکار، عیناً با مشخصات ارائه شده به هنگام ثبت نام اولیه، به نام مالک آن سیم‌کارت، در سیستم ایرانسل ثبت می گردد. بنابراین، نیازی به مراجعه مجدد برای ثبت نام سیم کارت هدیه وجود ندارد.
 • محدودیتی در تعداد سیم کارت هایی که هر فرد می تواند خریداری نماید، وجود ندارد ولی توجه داشته باشید، به علت محدودیت تعداد کل سیم کارت های هدیه، در صورت خریداری بیش از ۵ سیم کارت نیز نهایتاً ۵ سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می‌شود.
 • مشترکین باید حتماً پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل، از فعال سازی سیم کارت اطمینان حاصل کنند. در صورت عدم انجام تمامی مراحل، سیم کارت هدیه به شما تعلق نخواهد گرفت.
 • در صورتیکه مایل به واگذاری سیم کارت هدیه خود به شخص دیگری هستید، باید با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز ایرانسل مراحل انتقال مالکیت سیم کارت هدیه خود را به خریدار انجام دهید. برای انتقال مالکیت، حضور هر دو فرد با همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی و قاب سیم کارت هدیه الزامی است. انتقال مالکیت سیم کارت به شرح فوق برای هر دو طرف رایگان است. 


برچسب ها: سیم كارن هدیده ایرانسل ، طریقه گرفتن سیم كارت هدیه ایرانسل رایگان ، تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل ، از فعال سازی سیم کارت ، کارت ملی و قاب سیم کارت هدیه ، نمایندگی های مجاز ایرانسل ، مراحل تعداد کل سیم کارت های هدیه ، در صورت خریداری بیش از ۵ سیم ، کارت نیز نهایتاً ۵ سیم کارت ، هدیه برای هر فرد مدرک شناسایی معتبر ، برای دریافت ، سیم‌کارت مراجعه کرده ، و پس از دریافت سیم‌کارت ، آن را فعال نماید ، . در غیر اینصورت ، سیم‌کارت هدیه موجود در بسته ، راه اندازی سیم‌کارت‌های ایرانسل ، سیم کارت هدیه ، دارای ۲ هزار ریال اعتبار اولیه ( ، شامل ۳٪ مالیات بر ارزش افزوده ، ) ، است. ، سیم کارت هدیه کاملاً رایگان ،
آخرین ویرایش: - -

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر